Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Do nového fotoalba Holoubátka_mrazíci, jsem vložil 3 fotky holoubat, která se narodila v lednu v těch nejmrazivějších dnech - kupodivu. Obdiv oběma rodičům. Jsou šikovní.

 V rubrice fotoalbum jsem umístil nové fotky  importovaných holoubat.

Do rubriky faotoalbum-zapeření holoubat, jsem vložil několik fotek. Pro někoho samozřejmé pro jiného zajímavé. Mě se prostě líbí jak je to rychlé od holátka po krásně plně zapeřeného jedince.... :-)

  A začala nám chovná sezóna ! Chtěl bych vám představit pár nedospělých jedinců viz fotoalbum .. a každý si můžete udělat představu, jaký bude jejich další vývoj a jak budou vypadat jako dospělci. Repre nebo ne? :-) Někdy to bývá zbožné přání než skutečnost a realita. Budu držet palce.

 Je to tady, mám holubník plný malé drobotiny... doufám že z nich vyrostou ti správní fešáci a fešandy abych je mohl prezentovat na nějaké výstavě... Rád bych objel několik výstav u nás i jinde, ještě nevím jak se rozhodnu. Byla by ale škoda zůstat sedět doma... Podívám se jak jsou na tom jiní chovatelé a když tak nasbírám i nové poznatky a třeba i rady a nápady v oblasti chovu.  

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Importy